0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Liverpool
۰
۱
Luton Town
inprogress
۲۳:۰۰
Europe
UEFA Champions League
FC Porto
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۳:۳۰
Napoli
۰
۰
FC Barcelona
inprogress
۲۳:۳۰
Asia
AFC Champions League
Al-Nassr Riyadh
۲
۰
Al Feiha
Finished
۲۱:۳۰
Al Ain
۲
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۰
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Iran
Pro League
Perspolis Teheran
۲
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۷:۱۵
Esteghlal Khuzestan
۳
۲
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۰۰
Gol Gohar
۲
۲
Paykan
Finished
۱۴:۳۰
Nassaji Mazandaran
۰
۳
Mes Rafsanjan
Finished
۱۶:۳۰
Iran
Azadegan League
FC Darya Caspian Babol
۱
۴
Naft Gachsaran
Finished
۱۴:۴۵
Mes Kerman FC
۱
۰
Khoosheh Talai
Finished
۱۴:۴۵
Shahrdari Astara
۱
۱
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۴:۴۵
Ario Eslamshahr
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۴:۴۵
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Defensa y Justicia
۱
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۲:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
Copa Conecta
H20 Purepechas FC
۲
۱
FC Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
Diablos Tesistan
۴
۲
Los Cabos United
Finished
۰۰:۴۵
Deportivo Yautepec FC
۲
۱
Tuzos Pachuca
Finished
۰۳:۳۰
CD Mexiquense
۱
۲
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
LIGA MX
Necaxa
۱
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Puebla
۱
۴
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۰
NK Domzale
Finished
۱۷:۳۰
FC Koper
-
-
NS Mura
Cancelled
۲۰:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Colegiales
۰
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۲:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۴
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۳:۴۰
Argentino Merlo
۳
۰
Sacachispas
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Sporting San Jose
۱
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۴:۳۰
LD Alajuelense
۳
۲
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۰
۱
Orsomarso
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Huila
۱
۰
Real Soacha Cundinamarca
Finished
۰۴:۱۰
Cucuta Deportivo
۱
۰
Boca Juniors Cali
Finished
۰۱:۳۰
Union Magdalena Santa Marta
۱
۳
Barranquilla FC
Finished
۰۲:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۱
۰
Bubali SC
Finished
۰۳:۳۰
India
Santosh Trophy
Meghalaya
۰
۱
Services
Finished
۰۸:۰۰
World
Friendly Club Matches
Wiener Viktoria
۶
۱
SC Mannsworth
Finished
۲۱:۳۰
Rosenborg BK
۱
۴
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۸:۳۰
FC Astoria Walldorf
۱
۴
FSV Hollenbach
Finished
۲۱:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۶:۳۰
Belgrano Berrotaran
۱
۲
Lautaro Roncedo
Finished
۰۵:۳۰
FK Slutsk
۲
۱
FC Lida
Finished
۱۳:۳۰
ASK Klagenfurt
۱
۱
Favoritner AC
Finished
۲۱:۰۰
Elimai FC
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۳:۰۰
Sparta Katowice
۲
۲
Gwarek Ornontowice
inprogress
۲۲:۳۰
FC Chelyabinsk
۳
۲
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۱:۳۰
Kingsway Olympic
۵
۱
Balcatta
Finished
۱۴:۳۰
FC Victoria Bardar
۲
۴
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
IF Elfsborg
۳
۱
Odd
Finished
۱۵:۳۰
FK Spartak Moscow
۴
۰
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Ordabasy Shymkent
۰
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۸:۰۰
SK Hranice
۵
۱
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۰۰
Viktoria Plzen B
۲
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۲۰:۰۰
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۴
JK Trans Narva
Finished
۲۰:۳۰
Assyriska Foreningen
۲
۰
Sollentuna Utd FF
inprogress
۲۲:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۲
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۲
Bahrain SC
Finished
۱۹:۳۰
Bouri Cultural SC
۰
۱
A'Ali FC
Finished
۱۹:۳۰
Iran
2nd Division
Sepidrood Rasht
۳
۲
Kian Sam Babol
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Razakan
۰
۱
Pas Hamedan
Finished
۱۵:۰۰
Niroye Zamini
۲
۲
Bahman FC
Finished
۱۵:۰۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Babolsar
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۵:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Tomayapo
۲
۲
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
Universitario De Vinto
۱
۰
Guabira Santa Cruz
inprogress
۲۲:۳۰
The Strongest La Paz
۳
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Sibenik U19
۱
۱
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۳
۲
NK Varazdin U19
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija U19
۲
۰
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Rijeka U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۶:۰۰
NK Radnik Sesvete U19
۱
۲
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۳
۰
Al-Ramtha
Finished
۱۷:۳۰
Moghayer Al Sarhan
۰
۲
Al-Faisaly Amman
Finished
۲۰:۰۰
Cameroon
Elite One
PWD Bamenda
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۸:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۲
۱
Dynamo de Douala
Finished
۲۰:۳۰
Canon Sportif de Yaounde
۳
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۳۰
Fovu de Baham
۱
۱
Stade Renard
Finished
۱۸:۰۰
North and Central America
CONCACAF Champions League
Saint Louis City SC
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Saprissa
۲
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۶:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
North District FC
۰
۱
Kitchee
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Second Division B
Al-Majd
۰
۰
Delphi SC
Finished
۱۶:۰۰
Al Olympi
۱
۰
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Sporting Club
۲
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
Alaab Damanhour
۱
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Ohod Madinah
۰
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۶:۴۵
Al Taraji
۰
۳
Al-Quadisiya
Finished
۱۸:۴۵
Al-Baten
۰
۱
Al-Orubah
Finished
۱۶:۱۵
Czech Republic
1. Liga
FK Teplice
۲
۰
SK Sigma Olomouc
Finished
۲۰:۰۰
England
EFL Trophy
Bradford City
۰
۰
Wycombe Wanderers
inprogress
۲۳:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Tigre
۰
۰
Chacarita Juniors
inprogress
۲۳:۴۰
Qatar
League 2
Al Kharitiyath
۱
۲
Al Sailiya
Finished
۱۸:۳۰
Al Bidda SC
۱
۲
Al Mesaimeer SC
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
League Cup, Group 3
KR Reykjavik
۲
۱
UMF Njardvik
inprogress
۲۲:۳۰
Burundi
Premier League
Bumamuru
۰
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۷:۰۰
Lydia Ludic Burundi Amasipiri FC
۱
۲
Musongati FC
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group A
Mexico (W)
۰
۰
Argentina (W)
Finished
۰۴:۰۰
India
Sikkim S-League
Thunderbolt North United
۲
۱
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Singling Sporting Club
۳
۲
Roaring Leopard FC
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga U19
Fastav Zlin U19
۲
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Atalanta U23
۲
۲
AC Renate
Finished
۱۶:۳۰
AC Pro Sesto
۱
۲
US Alessandria 1912
Finished
۲۱:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Minaa
۰
۲
Zakho
Finished
۱۷:۰۰
Al Naft
۰
۰
Naft Al-Basra SC
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
U23 League
Club America U23
۲
۲
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۲
۰
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۰
۰
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۱
۱
Maghrib Association Tetouan
Finished
۲۰:۳۰
Chabab Mohammedia
۱
۰
Olympique de Safi
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Primavera SP
۱
۱
Juventus SP
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Feirense
۰
۳
Academico Viseu
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Primavera Cup
Roma U19
۱
۱
Fiorentina U19
Finished
۲۰:۳۰
Torino U19
۲
۳
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
Asia
WAFF Women Championship
Jordan (W)
۳
۰
Guam (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon (W)
۳
۲
Saudi Arabia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Mineros De Zacatecas
۰
۲
Cancun FC
Finished
۰۴:۳۵
Correcaminos
۳
۱
Atletico Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Azerbaijan
1. Liqa
Karvan Yevlakh
۱
۰
Araz Saatli
Finished
۱۴:۳۰
Moik Baku
۲
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۳:۳۰
Israel
State Cup U19
Maccabi Yavne Shimon U19
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar Shalem U19
۲
۲
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Kfar Saba U19
۵
۲
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۰۰
Botswana
Premier League
Matebele FC
۰
۱
Security Systems FC
Finished
۱۸:۰۰
Tafic FC
۲
۱
Gaborone United
Finished
۱۸:۰۰
Cyprus
Cyprus Cup
Apollon Limmassol FC
۳
۱
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۲۱:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
RFC Wetteren
۰
۱
KSV Oudenaarde
inprogress
۲۲:۳۰
KFC Merelbeke
۰
۱
Eendracht Aalst
inprogress
۲۲:۳۰
Zulte-Waregem II
۳
۱
KVK Ninove
inprogress
۲۲:۳۰
KM Torhout 1992
۲
۱
KFC Mandel United
inprogress
۲۲:۳۰
KVV Zelzate
۲
۱
KRC Harelbeke
inprogress
۲۲:۳۰
K Olsa Brakel
۰
۰
KSV Oostkamp
inprogress
۲۲:۳۰
England
National League - Southern Premier Division Women
Milton Keynes Dons (W)
۱
۰
London Bees (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Oxford United (W)
۰
۰
Rugby Borough (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Ipswich Town (W)
۰
۰
Hashtag United (W)
inprogress
۲۳:۱۵
South America
Copa Libertadores, Qualification
Portuguesa FC
۱
۲
Palestino Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۶
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۰۰
Rionegro Aguilas Doradas
۰
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
India
Indian Super League
FC Goa
۰
۲
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Bet North
Ahi Akko
۱
۲
Beitar Naharia
Finished
۲۱:۳۰
Maccabi Bnei Abu Snan
۰
۳
Hapoel Ironi Karmiel
Finished
۲۱:۳۰
FC Ahva Kfar Manda
۰
۶
Hapoel Ironi Arraba
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
Viktoria Koln 1904
۲
۵
1. FC Saarbrucken
Finished
۲۱:۳۰
Burkina Faso
Premier League
Kozaf
۰
۱
US Forces Armees
Finished
۱۹:۰۰
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۰
Etoile Filante Ouagadougou
Finished
۲۱:۱۵
World
Friendly International Matches Women
Finland (W)
۴
۰
Philippines (W)
Finished
۱۷:۳۰
Portugal (W)
۳
۱
Czech Republic (W)
Finished
۲۱:۴۵
Cambodia
Cup
Visakha FC
۰
۰
Prey Veng
Finished
۱۴:۳۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۶
۰
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۴
Boeung Ket FC
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
۱
۰
Samsunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۱
۱
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۳
۱
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Tocantinense
Araguaia
۲
۱
Gurupi
Finished
۰۲:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۰
۲
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۰
۰
SC Gjilani
Finished
۱۵:۳۰
FC Drita Gjilan
۱
۰
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
England
Isthmian League Premier
Cray Wanderers FC
۲
۰
Canvey Island FC
inprogress
۲۳:۱۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
ADR Jicaral
۱
۱
Quepos Cambute
inprogress
۲۳:۳۰
England
National League - Division One South-East Women
Cambridge United (W)
۰
۰
AFC Sudbury (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Northern Ireland
NIFL Reserves League
Glenavon Reserves
۱
۱
Newry City Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Lanus Reserves
۰
۰
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۱
۰
Central Cordoba Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۰
۰
Defensores de Belgrano Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۰
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
England
Professional Development League
Hull City U21
۰
۰
Crewe Alexandra U21
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Amateur Cup
SV Hirschstetten
۱
۲
SV Schwechat
inprogress
۲۲:۰۰
Greece
Cup
Panathinaikos
۲
۲
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۰:۳۰
Niger
Super League
AS GNN
۲
۰
Renaissance CB
Finished
۱۸:۴۵
Israel
Leumit League U19
Hapoel Ironi Acre U19
۳
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۷:۳۰
India
Mumbai Super Division
FC Bombay Gymkhana
۱
۱
India On Track
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۲
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۴:۰۰
Greece
Super League 2, Group A
Niki Volou
۵
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
PAOK B
۱
۲
Larissa FC
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Adamawa Queens (W)
۲
۱
Abia Angels FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۰
Sunshine Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Pontedera U19
۴
۰
San Marino U19
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
1. Division
AE Zakakiou
۰
۲
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
Jabaquara SP
۰
۱
XV de Jau
Finished
۲۱:۳۰
CA Joseense
۲
۲
Uniao Barbarense
Finished
۲۱:۳۰
America SP
۱
۱
Independente FC Limeira
Finished
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
۲
۲
AA Francana
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
Spvgg Erkenschwick
۱
۲
FC Eintracht Rheine
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Copa do Brasil
Real FC
۲
۱
Sao Raimundo RR
inprogress
۲۲:۰۰
River AC
۱
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۲:۳۰
Manauara EC AM
۱
۱
Retro FC Brasil
inprogress
۲۳:۰۰
Nova Venecia FC
۱
۲
Botafogo SP
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Portugal U19 (W)
۵
۰
Austria U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۱
۲
Borussia Dortmund U19
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Copa Alagoas
CE Olhodaguense AL
۱
۴
CS Esportiva AL
Finished
۲۱:۴۵
Desportiva Alianca Pilarense
۱
۳
Cruzeiro Arapiraca
inprogress
۲۱:۴۵
Rwanda
Peace Cup
Police FC
۲
۱
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Gasogi Utd
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۱۹:۳۰
Mukura Victory
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Panama
First Division Women
Santa Fe FC (W)
۰
۳
Chorrillo FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Vietnam
U19 Championship
PVF U19
۱
۰
Thua Thien Hue U19
Finished
۱۱:۳۰
Binh Duong U19
۱
۰
Dong Thap U19
Finished
۱۲:۳۰
Liberia
Second Division
Blackman Warriors
۵
۰
Life FC
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
NedBank FA Cup
University of Pretoria Students
۱
۰
Cape Town Spurs
Finished
۲۰:۳۰
Highlands Park FC
۱
۲
Sekhukhune United
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Belisia Bilzen
۲
۰
KVC Houtvenne
inprogress
۲۲:۳۰
Sporting Hasselt
۰
۰
Berchem Sport
inprogress
۲۳:۰۰
Racing Mechelen
۱
۱
RC Hades
inprogress
۲۲:۳۰
Tempo Overijse
۰
۱
Bocholter VV
inprogress
۲۳:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Sion II
۱
۱
Meyrin
inprogress
۲۳:۰۰
Yverdon Sport FC II
۱
۰
FC Grand-Saconnex
inprogress
۲۲:۴۵
Brazil
Paulista Serie A3
Desportivo Brasil
۲
۱
Red Bull Bragantino II
Finished
۲۱:۳۰
Matonense SP
۰
۶
Marilia SP
Finished
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۲
۰
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۲۱:۳۰
England
Northern League Division One East
Cleethorpes Town
۰
۰
Belper Town
inprogress
۲۳:۱۵
Nicaragua
Nicaragua Cup
AD America
۰
۱
FC Esteli
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
SD Borja
۱
۱
AD Almudevar
inprogress
۲۲:۳۰
San Marino
Campionato
FC Fiorentino
۰
۰
SS San Giovanni
inprogress
۲۳:۴۵
San Marino Academy U22
۰
۰
AC Juvenes/Dogana
inprogress
۲۳:۴۵
SC Faetano
۰
۰
SP Cailungo
inprogress
۲۳:۴۵
SS Murata
۰
۰
SP Tre Penne
inprogress
۲۳:۴۵
Angola
Girabola
Sagrada Esperanca
۰
۰
Recreativo do Libolo
Finished
۱۸:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
EA Guingamp U19
۳
۱
FC Lorient U19
Finished
۱۷:۰۰
Israel
Liga Alef South
Shimshon Tel Aviv
۴
۰
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Carioca 1
Flamengo RJ
۴
۰
Boavista SC/RJ
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Independiente de Villa Obrera
۱
۰
CSF Picon
Finished
۰۰:۰۰
England
Southern League Premier Division Central
Kidlington
۰
۰
Stotfold FC
inprogress
۲۳:۱۵
England
National League Premier Division Women
Durham Cestria (W)
۰
۰
Middlesbrough WFC (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League
KAA Gent
۱
۱
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
Barberena
۱
۰
Aurora FC
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
Serrekunda FC
۱
۱
Gambia Ports Authority
Finished
۱۹:۳۰
Hart Academy FC
۲
۰
Immigration FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۲
۰
Kanifing East FC
Finished
۲۰:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Skenderbeu Korce
۰
۱
Dinamo Tirana
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Usd Casatese
۴
۲
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۳
۳
AO Agia Paraskevi
Finished
۱۶:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۲
۱
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Amapaense
Oratório Recreativo Clube
۰
۰
Santana EC AP
Cancelled
۰۲:۳۰
Albania
Cup
KF Laci
۰
۱
KF Egnatia
Finished
۱۶:۰۰
KF Erzeni
۲
۱
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۶:۰۰
France
Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
-
-
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
Estonia
U19 League
Parnu JK Vaprus U19
۱
۶
Tartu JK Tammeka U19
Finished
۱۹:۰۰
FC Flora Tallinn U19
۰
۲
FC Levadia Tallinn U19
Finished
۲۱:۱۵
Brazil
Sul-Matogrossense, Group B
Dourados AC
۰
۰
Aquidauanense
inprogress
۲۳:۰۰
Gibraltar
Rock Cup
Lions Gibraltar
۰
۰
Manchester 62 FC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید