0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
NBB
Corinthians Paulista
۶۵
۸۳
Club Athletico Paulistano
Finished
۰۱:۳۰
Mogi das Cruzes
۶۶
۷۸
Franca BC
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
NBL
Auckland Tuatara
۹۴
۵۴
Southland Sharks
Finished
۱۱:۰۰
Philippines
MPBL
GenSan Warriors
۱۰۳
۶۲
Muntinlupa Cagers
Finished
۱۱:۳۰
Davao Occidental Tigers
۵۶
۵۷
Pasay Voyagers
Finished
۱۵:۳۰
Philippines
PBA Cup
Converge Fiberxers
۱۰۳
۱۱۲
San Miguel Beermen
Finished
۱۲:۰۰
Barangay Ginebra Kings
۸۷
۸۳
TNT Tropang Giga
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NBL1 East
Bankstown Bruins
۸۸
۷۷
Penrith Panthers
Finished
۱۳:۳۰
Sydney Comets
۵۸
۶۴
Inner West Bulls
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NBL1 South
Mt Gambier Pioneers
۹۱
۸۴
NW Tasmania Thunder
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
LNB
San Lorenzo de Almagro
۸۲
۶۹
Union Santa Fe
Finished
۰۲:۳۰
Riachuelo de La Rioja
۷۳
۸۶
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۴:۳۰
China
CBA
Zhejiang Golden Bulls
۱۲۵
۱۰۹
Shanghai Sharks
Finished
۱۵:۰۵
Xinjiang Flying Tigers
۱۰۸
۹۱
Guangzhou Loong Lions
Finished
۱۵:۰۵
Greece
A1 League
Panathinaikos Athens
۶۱
۶۳
Peristeri
inprogress
۲۰:۴۵
Czech Republic
ZBL Women
Sokol Hradec Kralove (W)
۵۶
۸۶
KP Brno (W)
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NBL1 West
Rockingham Flames
۱۰۶
۱۱۹
Willetton Tigers
Finished
۱۶:۰۰
Kalamunda Eastern Suns
۱۰۰
۹۰
Warwick Senators
Finished
۱۶:۰۰
Mandurah Magic
۱۰۵
۹۵
Cockburn Cougars
Finished
۱۶:۰۰
Perry Lakes Hawks
۹۷
۹۰
Perth Redbacks
Finished
۱۶:۰۰
Algeria
National A Women
HD Marines (W)
۴۹
۳۴
Rouiba CB (W)
Finished
۱۹:۳۰
DRNB Staoueli (W)
۵۰
۳۷
CRA Mendjli (W)
Finished
۱۷:۳۰
USM Alger (W)
۶۸
۶۱
RC Bordj Bouarreiridj (W)
Finished
۱۷:۳۰
GS Cosider (W)
۸۶
۵۳
MT Setif (W)
Finished
۱۹:۰۰
MC Alger (W)
۴۶
۲۳
JF Kouba (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Japan
B.League Division 3
Saitama Broncos
۷۵
۷۸
Tokushima Gambarous
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NBL1 East Women
Bankstown Bruins (W)
۱۰۴
۷۲
Penrith Panthers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Comets (W)
۷۵
۵۶
Inner West Bulls (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taiwan
WSBL
Cathay Life (W)
۷۴
۶۷
Chunghwa Telecom (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taiyuan (W)
۷۸
۵۷
Taiwan Power (W)
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Estudiantes de La Plata
۸۰
۷۸
GEV Parque
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Escobar
۹۹
۷۸
All Boys de Floresta
Finished
۰۳:۰۰
Atalaya Club De Rosario
۶۰
۷۷
Sport Club Canadense
Finished
۰۳:۰۰
Ateneo Popular Versalles
۷۴
۸۴
River Plate
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Temperley
۷۴
۸۰
Tres de Febrero
Finished
۰۲:۳۰
Sionista
۷۷
۷۰
Alumni de Casilda
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NBL1 North Women
Mackay Meteorettes (W)
۸۴
۷۱
Brisbane Capitals (W)
Finished
۱۲:۰۰
Townsville Flames (W)
۷۷
۷۱
North Gold Coast Seahawks (W)
Finished
۱۱:۳۰
Bulgaria
NBL
BC Spartak Pleven
۱۰۲
۷۰
CSKA Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Beroe Stara Zagora
۸۱
۱۲۳
Shumen
Finished
۱۷:۳۰
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
۸۱
۷۸
Minyor 2015
Finished
۱۹:۳۰
BC Levski Sofia
۸۸
۷۹
Tundja Yambol
Finished
۱۹:۳۰
Chernomorets Burgas
۸۹
۹۰
Balkan Botevgrad
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
IBL
Al-Karkh SC
۸۱
۷۰
Al-Hashd
Finished
۱۷:۳۰
Al Shorta SC
۷۷
۶۶
Dijlah University
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
1 Liiga
Tartu Ulikool II
۹۰
۷۱
Reinar Halliku KK/Vinni vald
Finished
۱۸:۳۰
Kadrina Karud
۶۵
۶۲
Eesti Maaulikool
inprogress
۲۱:۰۰
Hungary
NB I. A
Alba Fehervar
۹۹
۸۲
Soproni Sordogok
Finished
۱۸:۳۰
Szolnoki Olajbanyasz
۹۹
۸۰
NKA Universitas Pecs
Finished
۱۹:۳۰
Zalakeramia ZTE KK
۸۲
۶۶
DEAC Debreceni
Finished
۱۹:۳۰
Falco KC-Szombathely
۹۴
۶۰
Budapesti Honved SE
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Superettan
KFUM Fryshuset
۷۰
۱۰۳
Hogsbo
Finished
۱۹:۳۰
Sloga Uppsala
۸۲
۷۱
AIK Basket
inprogress
۲۰:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Ittihad
۷۴
۸۰
Al Manama
inprogress
۲۰:۳۰
Uganda
NBL Women
UCU Lady Canons (W)
۵۰
۷۹
JKL Dolphins (W)
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
NBL
BK Opava
۸۲
۸۴
BK NH Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
CEZ Basketball Nymburk
۶۹
۶۱
BK Redstone Olomoucko
Finished
۱۹:۳۰
Germany
BBL
Walters Tigers Tubingen
۲۸
۲۳
Rasta Vechta
inprogress
۲۱:۳۰
France
LFB Women
Landerneau Bretagne Basket (W)
۴۵
۳۲
Flammes Carolo Basket (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Charnay Bourgogne Sud (W)
۶۲
۷۷
Lattes Montpellier (W)
Finished
۲۰:۳۰
Roche Vendee Basket Club (W)
۴۳
۳۱
Union Saint-Amand Porte du Hainaut Basket (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Angers Basket (W)
-
-
ESB Villeneuve-d'Ascq (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
Europe
Euroleague
Saski Baskonia
۱۳
۱۲
Virtus Pallacanestro Bologna
inprogress
۲۲:۰۰
World
Friendly Club Women's Matches
APR BBC (W)
۴۶
۴۰
Kepler (W)
Finished
۱۵:۳۰
Groups Scolaire Marie Reine Rwaza (W)
۶۰
۷۶
REG BBC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Super Division
TRA Draria
۷۲
۷۸
USM Alger
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۶۹
۷۷
NB Staoueli
Finished
۱۷:۳۰
Printemps Sportif Eulmi
۷۶
۶۴
ASS Oum Bouaghi
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Liga
Slask Wroclaw II
۵۱
۳۴
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
inprogress
۲۱:۳۰
Indonesia
IBL
Bima Perkasa Jogja
۶۷
۱۰۱
Pelita Jaya
Finished
۱۴:۳۰
Prawira Bandung
۹۱
۷۰
Bali United
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
Korea College League
Korea University
۶۷
۶۲
Dongguk University
Finished
۱۱:۳۰
Myongji University
۶۶
۶۹
Hanyang University
Finished
۱۱:۳۰
Taiwan
P League
Formosa Dreamers BC
۹۷
۹۳
New Taipei Kings
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro
Basquete Santos
۸۲
۹۳
Osasco
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Paulista Women
Santo Andre Apaba (W)
۶۴
۸۰
Sampaio (W)
Finished
۰۲:۰۰
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Pirates de Quebradillas
۸۵
۸۱
Indios de Mayaguez
Finished
۰۳:۳۰
Mets de Guaynabo
۷۲
۷۱
Aguada Santeros
Finished
۰۳:۳۰
Leones De Ponce
۸۶
۶۷
Osos de Manati
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Libobasquet
Leones de Potosi
۹۷
۷۰
Basquetbol La Paz
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
LUB
Atletico Cordon
۷۴
۹۷
Aguada
Finished
۰۳:۳۰
Urupan de Pando
۹۹
۷۴
Club Malvin
Finished
۰۳:۴۵
Australia
NBL1 South Women
Mt Gambier Pioneers (W)
۷۹
۶۳
Launceston Tornadoes (W)
Finished
۱۲:۰۰
Taiwan
SBL
Bank of Taiwan
۸۹
۶۴
Changhua BLL
Finished
۱۲:۳۰
Yulon Luxgen Dinos
۷۵
۸۲
Taiwan Beer
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
KBL
Busan KCC Egis
۱۰۲
۹۰
Dongbu Promy
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NBL1 North
Townsville Heat
۹۷
۱۰۹
North Gold Coast Seahawks
Finished
۱۳:۳۰
Mackay Meteors
۹۲
۷۳
Brisbane Capitals
Finished
۱۴:۰۰
Georgia
Superleague
TSU Hyundai Tbilisi
۸۴
۸۹
Kavkasia
Finished
۱۳:۳۰
Gurjaani Delta
۸۰
۷۷
BC Iverion
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NBL1 West Women
Rockingham Flames (W)
۹۳
۷۵
Willetton Tigers (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mandurah Magic (W)
۶۰
۷۹
Cockburn Cougars (W)
Finished
۱۴:۰۰
Perry Lakes Hawks (W)
۹۳
۷۰
Perth Redbacks (W)
Finished
۱۴:۰۰
Kalamunda Eastern Suns (W)
۸۷
۹۸
Warwick Senators (W)
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Super League
Hapoel Afula
۸۴
۷۸
Hapoel Tel Aviv
Finished
۱۴:۱۵
Sweden
Svenska Basketligan
Norrkoping Dolphins
۸۴
۷۴
LF Basket Norrbotten Lulea
inprogress
۲۰:۳۴
Jamtland Basket
۳۲
۲۸
Boras Basket
inprogress
۲۱:۳۴
World
Friendly Club Matches
BC Patriots
۶۴
۵۹
Tigers
Finished
۱۹:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
VEF Riga
۸۴
۷۶
BK Ventspils
Finished
۱۹:۳۰
Montenegro
Prva A Liga
KK Lovcen Cetinje
۷۷
۸۰
KK Sutjeska Niksic
Finished
۱۹:۳۰
Europe
ABA League
KK Zadar
۵۱
۶۶
BC Buducnost Podgorica
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Valur Reykjavik (W)
۶۵
۸۲
U.M.F. Njardvik (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Serbia
KLS
Borac Cacak
۹۵
۹۲
Spartak Subotica
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Playoffs
Slavoj Litomerice
۸۰
۷۳
Turi Svitavy
Finished
۲۰:۳۰
England
BBL
Newcastle Eagles
۷
۸
Cheshire Phoenix
inprogress
۲۲:۰۰
Bristol Flyers
۱۵
۱۱
Caledonia Gladiators
inprogress
۲۲:۰۰
Leicester Riders
-
-
Manchester Giants
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Germany
Pro B
SSV Lokomotive Bernau
۵۶
۴۰
OrangeAcademy
inprogress
۲۱:۰۰
France
Pro B
Denain Voltaire
۱۶
۱۵
ALM Evreux Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Aix Maurienne
۳۹
۳۹
ASA Gries-Souffel
inprogress
۲۱:۳۰
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
۳۷
۳۱
Fos Ouest Provence Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Hermine Nantes Atlantique
۳۳
۵۳
Antibes Sharks
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Rochelais Rupella
۱۶
۶
JA Vichy-Clermont
inprogress
۲۲:۰۰
Saint-Chamond
۱۶
۱۱
Champagne Basket Chalons-Reims
inprogress
۲۲:۰۰
France
Nationale 1
Feurs EF
۳۴
۴۸
Sables Vendee Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Lyonso Basket
۳۶
۲۴
Poissy Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Besancon Avenir Comtois
۳۷
۴۳
Berck/Rang Du Fliers
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
BNXT League
Heroes Den Bosch
۳۱
۵۰
Belgacom Liege Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Uganda
NBL
UCU Canons
۱۲
۱۵
KIU Titans
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
LEB Oro
Melilla Baloncesto
۳۰
۳۸
Forca Lleida
inprogress
۲۱:۳۰
CB Lucentum Alicante
-
-
Leyma Basquet Coruna
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Caceres Patrimonio de la Humanidad
-
-
Ourense Baloncesto
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Slovenia
1.SKL Women
ZKK Triglav Kranj (W)
۲۸
۲۸
ZKK Cinkarna Celje (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Premier League Women
Dynamo Kursk (W)
۶۸
۷۵
Nika Syktyvkar (W)
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Top Division 1
Mailleux Comblain
-
-
Latem de Pinde
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Grindavik
-
-
Tindastoll
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Keflavik
-
-
UMF Alftanes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Latvia
LBL
BK Liepaja
۹۹
۷۳
BK Ogres Kolibri
Finished
۱۹:۳۰
Africa
Basketball Africa League
Al Ahli Benghazi
۹۳
۷۱
Bangui
Finished
۱۷:۳۰
Al Ahly Cairo
۸۴
۶۲
BC City Oilers Kampala
inprogress
۲۰:۳۰
Croatia
A1 Liga Women
Plamen Pozega (W)
۷۹
۵۴
ZKK Sibenik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Japan
B League
Nagoya Diamond Dolphins
۱۰۰
۸۵
Shimane Susanoo Magic
Finished
۱۳:۳۵
Brazil
Campeonato Brasileiro Women U20
Praia Grande U20 (W)
۶۰
۶۳
Sao Jose Desportivo U20 (W)
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Liga Nacional
Libertad
۶۶
۹۳
Deportivo San Jose
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
La Liga
Independiente SDE
۷۸
۶۹
GEPU San Luis
Finished
۰۴:۰۰
El Salvador
Liga Mayor
Santa Tecla
۷۹
۶۷
Salvadorenos BC
Finished
۰۴:۴۵
Russia
Superleague 2 Women
BC Samara 2 (W)
۹۲
۵۰
Nadezhda Orenburg 2 (W)
Finished
۰۹:۰۰
Dynamo Novosibirsk II (W)
۷۷
۶۸
ChGU-Atlanta Cheboksary (W)
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Liga Pro 3x3
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۱۴
Spartak-pro 3x3
Finished
۰۹:۱۵
SKIF-pro 3x3
۱۶
۲۱
Dinamo-pro 3x3
Finished
۰۹:۴۵
Spartak-pro 3x3
۲۱
۱۵
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۰:۲۰
Dinamo-pro 3x3
۱۱
۲۱
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۰:۵۰
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۱۵
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۱:۲۰
Spartak-pro 3x3
۱۳
۲۱
Dinamo-pro 3x3
Finished
۱۱:۵۰
Zenit-pro 3x3
۲۱
۱۳
Europa-pro 3x3
Finished
۱۲:۳۵
Amur-pro 3x3
۱۱
۲۱
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۵
Europa-pro 3x3
۱۸
۲۱
Amur-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۵
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۸
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۵
Zenit-pro 3x3
۱۹
۲۱
Amur-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۰
Europa-pro 3x3
۱۸
۲۱
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۵
Kazakhstan
National League Women
Okzhetpes (W)
۵۹
۶۵
Tomiris (W)
Finished
۱۰:۳۰
Russia
Superleague
Dynamo Vladivostok
۵۰
۵۸
Temp Sumz Revda
Finished
۱۲:۴۵
China
WCBA
Sichuan Yuanda Merlot (W)
۷۸
۷۰
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
Finished
۱۵:۰۰
Finland
Korisliiga Women
Forssan Alku (W)
۸۵
۹۷
Kouvottaret (W)
Finished
۱۹:۰۰
Iran
Super League
Shahrdari Gorgan BC
۸۴
۵۹
Mahram Tehran
Finished
۱۶:۰۰
Serbia
2nd League
Borac Zemun
۸۶
۶۷
Kk Loznica
Finished
۱۷:۱۵
Hercegovac
۷۹
۶۵
ŽKK Proleter 023 Zrenjanin
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Super League Women
Sparta & K Vidnoe 2 (W)
۶۵
۵۸
Runa Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Vologda-Chevakata (W)
۶۵
۶۷
MBA Moscow 2 (W)
Finished
۱۹:۳۰
BC Spartak St. Petersburg (W)
۶۶
۵۰
UMMC Ekaterinbuburg II (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga Women
Sparta Praha (W)
۹۰
۴۵
SK UP Olomouc (W)
Finished
۱۸:۳۰
BK Strakonice (W)
۵۷
۶۰
Havirov (W)
Finished
۱۹:۱۵
Aritma Praha (W)
۴۷
۴۲
Sokol Pecky (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Ukraine
FBU Superleague
Kyiv Basket
۱۰۱
۹۹
Cherkassy Mavpi
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
National League
BC Irbis Almaty
۸۷
۶۹
BC Aktobe
Finished
۱۹:۰۰
Poland
PLK
KS Spojnia Stargard
۹۴
۷۲
Stelmet Enea Zielona Gora
Finished
۱۹:۰۰
Finland
Korisliiga
BC Nokia
۸۶
۶۷
Kataja Basket
Finished
۱۹:۰۰
Portugal
Nacional 2A
Odisseia
-
-
Uniao do Forte Zenum
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود