0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Cagliari
۲
۰
Juventus FC
inprogress
۲۲:۱۵
Genoa
۰
۱
SS Lazio
Finished
۲۰:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Nassr Riyadh
۳
۱
Al Feiha
Finished
۱۸:۳۰
Al Ahli Jeddah
-
-
Al Hilal Riyadh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Riyadh
۱
۲
Al-Tai
Finished
۱۸:۳۰
Spain
La Liga
Athletic Bilbao
۱
۱
Granada CF
inprogress
۲۲:۳۰
France
Ligue 1
OGC Nice
۱
۰
FC Lorient
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
۰
۱
FC Augsburg
inprogress
۲۲:۰۰
Iran
Pro League
Foolad Khuzestan FC
۰
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۸:۱۰
Nassaji Mazandaran
۱
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۶:۳۰
Esteghlal Tehran
۳
۲
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۲
۰
Ankaragucu
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Premier League
FK Krasnodar
۲
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Rio Ave
۰
۰
FC Arouca
inprogress
۲۲:۴۵
Colombia
Primera A
La Equidad
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
America de Cali
۰
۰
Deportivo Pasto
Finished
۰۴:۵۰
Patriotas Tunja
۲
۳
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group C
Tajikistan U23
۱
۳
Iraq U23
inprogress
۲۱:۳۰
Thailand U23
۰
۵
Saudi Arabia U23
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Serie A
Botafogo RJ
۱
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۴:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Daejeon Korail
۰
۰
Paju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
India
Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
Honduras
Reserve League
Genesis de Comayagua Reserves
۳
۳
Real Sociedad Honduras Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Marathon Reserves
۱
۱
Motagua Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Club Deportivo Victoria Reserves
۰
۱
CDS Vida Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Sturm Graz
۱
۰
SK Rapid Wien
inprogress
۲۱:۰۰
Bangladesh
Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۰
Wari Club
Finished
۰۸:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۱
۱
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۲:۳۰
Aurora
۲
۴
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۶:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
Vedita Colonesti
۱
۲
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۷:۳۰
Academia Viitorul Cluj
۲
۰
Industria Galda de Jos
Finished
۱۷:۳۰
CSM Cetate Deva
۳
۳
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۷:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۴
۰
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۷:۳۰
ACS Ineu
۱
۱
CS Socodor
Finished
۱۷:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۰
۲
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۳
۱
Vointa Limpezis
Finished
۱۷:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۱
۲
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۷:۳۰
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۰
AS Viitorul Curita
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Rosiori
۱
۰
Unirea Bascov
Finished
۱۷:۳۰
CS Gilortul Targu Carbunesti
۰
۰
Vointa Lupac
Finished
۱۷:۳۰
Phoenix Buzias
۰
۳
Bihor Oradea
Finished
۱۷:۳۰
Sighetu Marmatiei
۲
۲
SCM Zalau
Finished
۱۷:۳۰
Viitorul Daesti
۰
۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie B
Palermo
۰
۰
AC Parma
inprogress
۲۲:۰۰
AC Reggiana 1919
۰
۲
Cosenza
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SV Elversberg
۱
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۰۰
FC Nurnberg
۰
۲
SC Paderborn 07
Finished
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Velez Mostar
۱
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۲۱:۳۰
NK Posusje
۱
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۹:۳۰
GOSK Gabela
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۷:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۲
۱
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۱۵
Bangladesh Police Club
۱
۰
Sheikh Russell KC
Finished
۱۳:۱۵
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۵:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۲
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
۲
۱
Atletico Goianiense U20
Finished
۰۱:۳۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۱
۱
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۳:۱۵
England
Professional Development League
Wigan U21
۲
۰
Coventry City U21
Finished
۱۵:۳۰
Peterborough United U21
۳
۴
Hull City U21
Finished
۱۶:۳۰
Queens Park Rangers U21
۴
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
Crewe Alexandra U21
۱
۳
Cardiff U21
Finished
۱۶:۳۰
Burnley U21
۰
۴
Barnsley U21
Finished
۱۵:۳۰
Bournemouth U21
۰
۲
Sheffield Utd U21
Finished
۱۵:۳۰
Colchester U21
۰
۲
Sheffield Wednesday U21
inprogress
۲۱:۳۰
Slovenia
2.SNL
ND Beltinci
۰
۱
NK Krka
Finished
۱۸:۳۰
PSC Tolmin
۱
۱
Dravinja
Finished
۱۸:۳۰
ND Triglav Kranj
۱
۱
NK Rudar Velenje
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Second Division B
Luxor SC
۰
۱
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۷:۰۰
Fayoum FC
۱
۴
Maghagha SC
Finished
۱۷:۰۰
Telephonat Beni Suef SC
۲
۰
MS Tamiya Youth Center
Finished
۱۷:۰۰
Al Wasta
۰
۱
El Minya
Finished
۱۷:۰۰
Spain
LaLiga 2
Tenerife
۰
۰
Leganes
inprogress
۲۲:۰۰
France
National
Martigues
۲
۲
Cholet
Finished
۲۱:۰۰
FC Rouen 1899
۲
۳
AS Nancy Lorraine
inprogress
۲۱:۰۰
Orleans US 45
۰
۱
Olympique Nimes
Finished
۲۱:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۰
۲
Dijon FCO
inprogress
۲۱:۰۰
SAS Epinal
۰
۱
Versailles 78
inprogress
۲۱:۰۰
GOAL FC
۳
۰
US Marignane
Finished
۲۱:۰۰
Avranches
۱
۰
LB Chateauroux
Finished
۲۱:۰۰
Le Mans FC
۱
۱
FC Villefranche Beaujolais
Finished
۲۱:۰۰
Finland
Veikkausliiga
FC Inter Turku
۱
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۱
۰
Ilves
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
2. Division
Da Nang II
۱
۰
PVF Vietnam
Finished
۱۲:۳۰
DAK Lak
۰
۲
Bac Ninh
Finished
۱۲:۰۰
Israel
Leumit League
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۱
۳
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۲
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۳
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۳
۰
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۳
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۰
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۲
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Akko FC
۰
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
New Lambton
۲
۱
Weston Workers
Finished
۱۳:۴۵
Slovakia
U19 Liga
MSK Zilina U19
۶
۰
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
Delfin
۱
۰
Macara
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Del Valle
۲
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۱:۰۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast Knights
۳
۱
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
New Zealand
Northern Premier League
Birkenhead United
۰
۰
East Coast Bays
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Victoria
Dandenong City
۰
۴
South Melbourne FC
Finished
۱۳:۱۵
Oakleigh Cannons
۳
۲
St Albans Saints
Finished
۱۳:۴۵
Heidelberg United
۳
۲
Moreland City FC
Finished
۱۳:۰۰
China
Super League
Zhejiang Professional FC
۳
۲
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Port F.C.
۱
۲
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Europe
UEFA Youth League
Olympiacos FC U19
۱
۰
Nantes U19
Finished
۱۵:۳۰
Porto U19
۲
۳
AC Milan U19
Finished
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
Baladiyet El Mahallah
۲
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
Premier League
FC Noah Artsakh
۱
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
UFV Thalgau
۶
۰
SK Adnet
Finished
۱۹:۱۵
SC Kalsdorf
۴
۰
SV Frauental
Finished
۲۰:۳۰
Korneuburg ASC Marathon
۱
۱
SKN Sankt Polten II
inprogress
۲۱:۰۰
SK Treibach
۲
۴
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
Hallein
۳
۲
SV Seekirchen
Finished
۲۰:۳۰
ASK Kottingbrunn
۴
۲
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
inprogress
۲۱:۰۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۱
SV Donau
Finished
۱۹:۳۰
SAK Klagenfurt
۰
۲
Atus Velden
Finished
۲۰:۰۰
Furstenfeld
۱
۳
SV Lebring
Finished
۲۰:۳۰
Union Edelweiss Linz
۲
۰
WSPG Wels II
Finished
۲۰:۳۰
FC Deutschkreutz
۲
۲
SC Bad Sauerbrunn
Finished
۲۱:۰۰
Algeria
Ligue 1
USM Khenchela
۱
۲
CS Constantine
Finished
۱۸:۳۰
ES Setif
۲
۱
JS Saoura
Finished
۱۸:۳۰
CR Belouizdad
۴
۰
US Biskra
Finished
۲۰:۳۰
NC Magra
۰
۰
MC Alger
Finished
۱۸:۳۰
US Souf
۰
۲
ASO Chlef
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Lokomotive Leipzig
۱
۱
FC Hansa Rostock II
Finished
۲۰:۳۰
Luckenwalde
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۰:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۲
۲
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL South Australia
Modbury Jets
۲
۰
Adelaide City
Finished
۱۳:۳۰
Croydon Kings
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۳:۳۰
Para Hills Knights
۰
۵
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Cibalia U19
۲
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
۱
۲
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۱۵
MS Jerusalem
۲
۱
FC Beitar Yavne
Finished
۱۲:۱۵
Hakoach Amidar Ramat Gan
۰
۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۱۵:۱۵
Australia
Victoria Premier League 1
Brunswick City
۲
۱
Western United FC NPL
Finished
۱۴:۰۰
Werribee City
۱
۲
Northcote City
Finished
۱۴:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۴
۰
Mosjoen IL
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۱
۰
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۲
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۱:۳۰
Helmond Sport
۲
۰
Ajax Amsterdam Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Telstar
۲
۲
FC Emmen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Den Bosch
۱
۲
NAC Breda
inprogress
۲۱:۳۰
England
Premier League 2
Newcastle U21
۰
۰
Leeds United U21
inprogress
۲۱:۳۰
Nottingham Forest U21
۲
۰
Aston Villa U21
inprogress
۲۱:۳۰
France
National 2, Group A
Andrezieux
۰
۰
Toulouse FC II
inprogress
۲۱:۰۰
Thonon Evian FC
۴
۲
FC Bourgoin-Jallieu
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga West
SV Rodinghausen
۲
۳
SV Lippstadt 08
Finished
۲۱:۰۰
FC Schalke 04 II
۱
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
inprogress
۲۱:۰۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Goerslev IF
۱
۱
Glostrup FK
Finished
۲۰:۳۰
Taarnby FF
۳
۳
Skjold
Finished
۱۹:۳۰
Vorup
۲
۳
Horsens fS
Finished
۲۱:۰۰
Aarhus Fremad II
۱
۶
Viby IF
Finished
۲۰:۰۰
Sundby BK
۳
۲
Horsholm-Usserod IK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
1st Division
Hillerod
۱
۱
Koge
Finished
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۲
۰
Naestved BK
Finished
۲۰:۳۰
AC Horsens
۱
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
Primera Division
Racing Club de Montevideo
۱
۱
Club Atletico Cerro
Finished
۲۰:۰۰
Liverpool FC Montevideo
۰
۱
Defensor Sporting
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
2. Liga
VfB Admira Wacker Modling
۱
۰
SV Kapfenberg
Finished
۱۹:۴۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۴۰
SC Bregenz
۰
۱
Floridsdorfer AC
inprogress
۲۲:۰۰
DSV Leoben
۱
۲
FC Liefering
Finished
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
۱
۴
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۴۰
SV Horn
۰
۲
SV Ried
Finished
۱۹:۴۰
Finland
Ykkosliiga
KäPa/PuLe
۱
۱
SalPa Salo
Finished
۱۹:۰۰
Slovenia
U19 League
NK Nafta Lendava 1903 U19
۱
۱
Tabor Sezana U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Brinje Grosuplje U19
۴
۰
Radomlje U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Bravo U19
۱
۲
Maribor U19
Finished
۱۸:۳۰
Celje U19
۴
۱
ND Gorica U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Domzale U19
۲
۶
FC Koper U19
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFK Botev Vratsa
۲
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۸:۰۰
Levski Krumovgrad
۲
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۲۰:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۰
۲
FC Alay
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi Utd
۳
۰
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Caboolture
۲
۱
Capalaba
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Riverside Olympic
۴
۱
Launceston United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights
۲
۲
Kingborough Lions
Finished
۱۳:۴۵
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Amapaense
Independente EC AP
۲
۲
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۳۰
Turkey
1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۲
Manisa Futbol Kulubu
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
Tunisia Cup
Club Sportif Sfaxien
۰
۱
AS Marsa
Finished
۲۰:۰۰
AS Mhamdia
۱
۲
Bizertin
Finished
۱۷:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۱
۱
IK Gauthiod
Finished
۲۰:۰۰
Herrestads AIF
۲
۲
IK Kongahalla
Finished
۲۰:۴۵
Skovde IFK
۴
۱
Grebbestads IF
Finished
۲۰:۳۰
Motala AIF FK
۲
۱
BK Forward
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۱
۲
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۲۰:۳۰
Poland
II Liga
Skra Czestochowa
۰
۱
Pogon Siedlce
Finished
۲۰:۳۰
Polonia Bytom
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
Regionalliga East
SC Neusiedl am See 1919
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۲۰:۳۰
Oberwart
۳
۰
FK Austria Wien II
inprogress
۲۱:۰۰
Kremser SC
۳
۱
ASV Drassburg
Finished
۲۱:۰۰
Wiener SK
۱
۱
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۱:۰۰
TWL Elektra
۰
۰
SR Donaufeld
inprogress
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien II
۰
۰
SV Leobendorf
inprogress
۲۱:۰۰
Favoritner AC
۰
۰
SCU Ardagger
inprogress
۲۱:۳۰
Faroe Islands
Premier League
HB Torshavn
۲
۱
EB Streymur
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Sion Sitten
۰
۰
Stade Nyonnais
inprogress
۲۱:۴۵
FC Schaffhausen
۱
۱
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۲۱:۰۰
FC Aarau
۲
۰
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
AC Bellinzona
۳
۰
FC Baden
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Eupen U21
۲
۲
KV Oostende U21
Finished
۲۱:۰۰
RWD Molenbeek U21
۲
۲
FC Dender EH U21
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۱
۱
TSG Sprockhovel
inprogress
۲۱:۰۰
SV Schermbeck
۰
۴
Spvgg Erkenschwick
inprogress
۲۱:۰۰
Belgium
First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
Patro Eisden
inprogress
۲۱:۳۰
Liege FC
۳
۰
KRC Genk II
inprogress
۲۱:۳۰
R.F.C. Seraing
۱
۲
SK Deinze
inprogress
۲۱:۳۰
Zulte-Waregem
۳
۱
Lierse SK
inprogress
۲۱:۳۰
Francs Borains
۰
۳
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۱:۳۰
Lommel United
۲
۱
SK Beveren
inprogress
۲۱:۳۰
KV Oostende
۲
۱
Standard Liege II
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Ponte Preta SP U20
۱
۰
CA Guacuano U20
inprogress
۲۱:۳۰
SC Aguai SP U20
۳
۰
Itapirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre U20
۰
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۲
Comercial FC Tiete U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bandeirante SP U20
۱
۱
Inter de Bebedouro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۲
۲
Uniao Suzano AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۰
۰
VOCEM U20
inprogress
۲۱:۳۰
Velo Clube U20
۲
۰
Rio Claro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sfera SP U20
۱
۳
Ituano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Mirassol U20
۲
۰
Rio Preto U20
inprogress
۲۱:۳۰
Referencia U20
۰
۲
Oeste FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Metropolitano AL U20
۰
۰
SKA Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
Olimpia SP U20
۱
۱
Tanabi U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۴
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۵
XV de Novembro (Piracicaba) U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Joseense U20
۲
۱
Sao Jose Dos Campos EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Bernardo SP U20
۳
۰
EC Agua Santa U20
inprogress
۲۱:۳۰
Porto FootBall U20
۳
۰
Brasilis FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
AD Guarulhos U20
۱
۱
Flamengo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sertaozinho U20
۰
۱
Comercial SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional AC U20
۰
۰
Portuguesa Desportos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
Super Liga
FK AS Trencin
۱
۲
FC Kosice
Finished
۱۹:۰۰
Scotland
Championship
Inverness Caledonian Thistle
۰
۰
Raith Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
Ireland
Premier Division
Galway United
۱
۰
Shelbourne FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۱
۰
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
Sligo Rovers FC
۱
۰
Dundalk FC
inprogress
۲۲:۱۵
St Patrick's Athletic
۰
۱
Waterford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Derry City
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
England
League One
Oxford United
۰
۰
Stevenage Borough
inprogress
۲۲:۳۰
Cyprus
1. Division
Doxa Katokopias
۱
۰
Nea Salamis Famagusta FC
Finished
۱۹:۳۰
Othellos Athienou
۲
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Verbandsliga
SG Rot-Weiss Thalheim
۱
۲
Haldensleber SC
Finished
۲۰:۳۰
SG Andernach
۲
۲
SG 2000 Mulheim-Karlich
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Slany
۰
۰
SK Kladno
Finished
۱۹:۰۰
Kazakhstan
1. Division
Ulytau
۰
۱
Zhetisay
Finished
۱۲:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۰
FC Taraz
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Zhastar
۳
۳
SD Family
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga TDP
Tigres de Alica FC
۲
۰
Coras Tepic II
Finished
۰۱:۳۰
Tuzos Pachuca
۲
۱
Aguilas Teotihuacan
inprogress
۲۱:۳۰
Croatia
1. NL
NK Radnik Sesvete
۲
۳
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Acreano
Humaita
۱
۱
Vasco da Gama AC
Finished
۰۲:۰۰
South America
South American Championship Women U20
Venezuela U20 (W)
۱
۲
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Colombia U20 (W)
۳
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۱
۳
UNAN Managua
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۱
Real Esteli FC
Finished
۰۲:۳۰
China
FA Cup
Hangzhou Qiantang
۱
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۰
۴
Northcote City U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL New South Wales U20
Nepean FC U20
۱
۳
Northern Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans U20
۰
۱
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Gungahlin United (W)
۴
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Algeria
Ligue 2
USM El Harrach
۲
۰
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۷:۳۰
NRB Telaghema
۲
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
MO Constantine
۲
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۱
AS Khroub
Finished
۱۷:۳۰
MSP Batna
۰
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Collingwood FC
۱
۲
Banyule City
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Kiryat Malakhi
۲
۰
Maccabi Yavne
Finished
۱۴:۱۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۰
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Marmorek
۲
۰
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۴:۱۰
Shimshon Kafr Qasim
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Shaarayim
۰
۲
Maccabi Ashdod
Finished
۱۴:۱۰
Sport Club Dimona
۴
۳
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Ironi Herzliya
۲
۲
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۱
Ironi Modiin
Finished
۱۴:۱۰
Azerbaijan
Premier League
PFK Turan Tovuz
۱
۴
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۰۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
St Etienne (W)
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Essendon Royals
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Brunswick Juventus
۲
۰
Pascoe Vale SC
Finished
۱۴:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Smorgon
۲
۲
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BATE Borisov
۱
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Lindome GIF
۳
۱
Landvetter IS
Finished
۲۰:۳۰
Germany
3.Liga
SV 1916 Sandhausen
۱
۲
Arminia Bielefeld
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Leixoes
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۱
۰
IF Lodde
Finished
۲۰:۰۰
IFK Hassleholm
۱
۳
Hogaborgs BK
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Ariana FC
۳
۱
Angelholms FF
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۲۰:۰۰
Viktoria Aschaffenburg
۱
۱
FC Augsburg II
Finished
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۳
۲
FC 1907 Memmingen
Finished
۲۰:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۳
۰
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
Kanifing East FC
۰
۰
Hart Academy FC
Finished
۲۰:۰۰
Hawks FC
۲
۱
Gunjur United
Finished
۲۰:۰۰
Jam City
۰
۱
Unique Global FC
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Regionalliga North
SSV Jeddeloh
۱
۳
Bremer SV
inprogress
۲۱:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۳
۳
Teutonia Ottensen
inprogress
۲۱:۰۰
SV Meppen
۳
۰
Spelle-Venhaus
Finished
۲۰:۳۰
France
National 2, Group D
Wasquehal
۲
۲
Furiani Agliani
Finished
۲۰:۳۰
Northern Ireland
NIFL Reserves League
Crusaders Reserves
۱
۰
Loughgall Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Glentoran Reserves
۱
۱
Coleraine Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Bayern Sud
SV Erlbach
۱
۰
Kirchheimer SC
Finished
۲۱:۰۰
Heimstetten
۳
۰
Gundelfingen
inprogress
۲۱:۰۰
Romania
Liga I Championship Group
FC Farul Constanta
۵
۱
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Independiente Reserves
۰
۱
Defensa y Justicia Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Home Farm FC
۰
۰
Malahide
inprogress
۲۲:۰۰
Belgium
Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
inprogress
۲۲:۰۰
White Star Woluwe (W)
۲
۰
KV Mechelen (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Charleroi (W)
۱
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Wales
Cymru North
Denbigh Town
۰
۱
Flint Town United
inprogress
۲۲:۰۰
Buckley Town
۰
۰
Chirk AAA
inprogress
۲۲:۰۰
Guilsfield FC
۱
۱
Airbus UK
inprogress
۲۲:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Prestatyn Town
inprogress
۲۲:۰۰
Porthmadog
۰
۱
Holywell
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
First Division
Kerry FC
۱
۰
Athlone Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Wexford FC
۱
۲
University College Dublin FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۲
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bray Wanderers AFC
۲
۰
Treaty United
inprogress
۲۲:۱۵
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan
۰
۰
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga
FC Pisek
۲
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al Tadamun Buri
۱
۲
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
Isa Town
۱
۳
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۹:۳۰
Qalali
۲
۱
Bouri Cultural SC
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Blacktown Spartans
۳
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
Nepean FC
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group B
China U23
۰
۲
South Korea U23
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates U23
۰
۲
Japan U23
Finished
۱۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۳
FC Iberia 1999
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Olympic
۳
۰
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Hellenic Athletic Club
۳
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۰
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۳:۰۰
Denmark
U19 Ligaen
Odense BK U19
۱
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۰
North Lakes United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Salisbury Inter (W)
۲
۰
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۱۵
West Adelaide (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Flinders United (W)
۳
۲
Adelaide University (W)
Finished
۱۲:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Flinders United Reserves (W)
۲
۳
Adelaide University Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
West Adelaide Reserves (W)
۰
۶
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Salisbury Inter Reserves (W)
۴
۲
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Australia
Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۴:۴۵
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۱
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۱۱:۴۵
Syria
Premier League
Tishreen
۰
۰
Al-Karamah
Finished
۱۶:۳۰
Jableh SC
۱
۰
Foutoua
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۰
۰
Hutteen Latakia
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Airtel Kitara FC
۰
۲
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
Elite One
Avion Academy
۰
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۱۶:۳۰
PWD Bamenda
۱
۱
Bamboutos
Finished
۱۸:۳۰
Les Astres
۲
۱
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
Macao
Elite League
University of Macau
۰
۳
Cheng Fung
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Panjshir
۱
۳
Istaravshan
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Women
Puskas FC (W)
۰
۵
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
MSFL
FC Zlinsko
۲
۱
FK Apos Blansko
Finished
۱۸:۳۰
FC Hlucin
۳
۲
Trinec
Finished
۱۹:۳۰
TJ Start Brno
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۸:۳۰
SK Hranice
۱
۲
SC Znojmo
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
NPFL
Heartland FC Owerri
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
SSA Korona Kolporter Kielce
۴
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۹:۳۰
Rakow Czestochowa
۰
۰
KS Gornik Zabrze
inprogress
۲۲:۰۰
Ethiopia
Premier League
Hambericho Durame
۰
۱
Hawassa City
Finished
۱۶:۳۰
Fasil Kenema
۰
۰
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
IFK Norrkoping (W)
۲
۲
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۲۰:۳۰
Umea IK (W)
۱
۰
Sunnanaa (W)
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Superliga
Randers FC
۲
۲
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
Poland
1. Division
Polonia Warszawa
۳
۳
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
Stal Rzeszow
۲
۲
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۲۲:۰۰
Mali
Premiere Division
ATS de Koro
۲
۲
Black Stars
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Bundesliga Women
RB Leipzig (W)
۱
۰
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۴
۰
BTS Neustadt
Finished
۲۰:۰۰
FC Oberneuland
۴
۰
Blumenthaler SV
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Fremad Amager
۲
۱
FA 2000
Finished
۲۰:۳۰
FC Roskilde
۱
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
SV Allerheiligen
۰
۲
SC Gleisdorf
Finished
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۵
۰
Ried II
Finished
۲۰:۳۰
Union Vocklamarkt
۲
۱
Bad Gleichenberg
Finished
۲۰:۳۰
England
Premier League Cup U21
Chelsea FC U21
۰
۴
Fulham U21
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg
۰
۰
FC Altona 93
inprogress
۲۱:۰۰
Concordia Hamburg
۰
۴
TSV Sasel
Finished
۲۰:۴۵
FC Suderelbe
۱
۰
TUS Dassendorf
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
۳
۰
TSG Pfeddersheim
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۱
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
England
Super League Women
Brighton & Hove Albion (W)
۱
۱
Everton (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera A Women
San Lorenzo (W)
۱
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
FNL
Rodina Moscow
۱
۲
FK Khimki
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Goiano U20
Trindade U20
۰
۰
Guanabara City GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Aparecida EC U20
۰
۰
Cerrado U20
inprogress
۲۲:۰۰
M19 Guapo U20
۰
۱
Aparecidense U20
inprogress
۲۲:۰۰
Itaberai GO U20
۱
۰
Royal U20
inprogress
۲۲:۰۰
El Salvador
Reserves League
Municipal Limeno Reserves
۱
۱
CD FAS Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Scotland
Lowland League
Celtic B
۲
۰
Hearts Of Midlothian II
inprogress
۲۲:۱۵
Norway
Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۱
۳
Viimsi JK
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Riteriai
۱
۱
Banga Gargzdai II
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
2. NL
Karlovac
۲
۲
Jadran Porec
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۲
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kaukab
۲
۷
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Migdal Haemeq
۱
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۲
۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Kiryat Yam
۱
۱
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۴:۱۰
Tzeirei Kfar Kana
۱
۲
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۱۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Carlos Mannucci (W)
۳
۱
Universidad Cesar Vallejo (W)
Finished
۱۹:۰۰
Panama
First Division Women
Deportivo Chiriqui (W)
۰
۵
Santa Fe FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Ciex Sports Academy (W)
۴
۰
Union Colce (W)
Finished
۰۴:۳۰
Panama
Liga Prom
Costa Del Este
۱
۳
Udelas FC
Finished
۰۲:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Lima
۳
۰
Sport Boys
Finished
۰۴:۳۰
Union Comercio
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۳
۱
St Albans Saints U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۱۲:۰۰
Algeria
Youth League
NRB Teleghma U21
۱
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Ain M'lila U21
۱
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۲:۳۰
MO Constantine U21
۳
۰
Olympique Magrane U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۱
۱
AS Khroub U21
Finished
۱۲:۳۰
ESM Kolea U21
۰
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۲:۳۰
MSP Batna U21
۰
۰
Olympique Akbou U21
inprogress
۱۲:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۱
۱
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۲:۳۰
India
Mumbai Premier League
Millat FC
۰
۱
Reliance FYC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
۰
۳
Brisbane City U23
Finished
۱۲:۰۰
World
Friendly Club Matches
Balestier Khalsa FC
۱
۱
Young Lions
Finished
۱۵:۱۵
Republic of Kosovo
First League
KF Ramiz Sadiku
۱
۲
KF Ferizaj
Finished
۱۶:۳۰
Oman
Professional League
Al Shabab
۰
۰
Dhofar SCSC
Finished
۱۷:۱۵
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Kozara
۴
۱
FK Modrica
Finished
۱۸:۰۰
Djibouty
Division 1
FC Dikhil
۲
۳
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga I Relegation Group
AFC Hermannstadt
۱
۱
FC Botosani
Finished
۱۸:۰۰
Finland
Kolmonen
NuPS
۰
۰
LJS
Finished
۱۸:۳۰
HerTo
۰
۵
Pallo-Pojat Juniorit
Finished
۱۹:۰۰
RiPS Riihimaki
۱
۰
SaPa
Finished
۱۹:۰۰
MuSa
۴
۱
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
HerTo
۰
۵
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۹:۰۰
Niemisen Urheilijat
۲
۰
PK 37 Iisalmi
Finished
۱۹:۳۰
Ponnistajat
۳
۲
PK Keski-Uusimaa II
Finished
۱۹:۳۰
LPK
۰
۰
Huima/Urho
Finished
۱۹:۳۰
TiPS
۱
۱
HyPS
Finished
۲۰:۱۰
TiPS
۱
۱
Hyvinkaan Palloseura
Finished
۲۰:۱۰
Mexico
U23 League
Atletico San Luis U23
۱
۰
Toluca U23
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan FC U23
۰
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۹:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Kukesi
۰
۲
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۶:۳۰
KF Erzeni
۰
۲
KF Tirana
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۰
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
Slovenia
3.SNL
Krsko
۶
۲
SD Videm
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
Atsv 1898 Erlangen
۰
۱
TSV Neudrossenfeld
Finished
۲۰:۳۰
TSV Kornburg
۳
۳
FC Coburg
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
۲
۱
Skiljebo SK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
2. Division
Fremad Amager
-
-
FA 2000
Cancelled
۲۰:۳۰
South Africa
1st Division
Maritzburg United
۰
۱
Marumo Gallants FC
Finished
۲۱:۰۰
Iceland
League Cup C
KA Asvellir
۰
۳
Arborg
inprogress
۲۲:۳۰
Ymir
۰
۰
Kria
inprogress
۲۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Deportivo Dongu FC
۰
۰
Zitacuaro
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۱
۱
SC St Tonis 11/20
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
CD Inter Queretaro
۱
۱
Reboceros de La Piedad
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۳
۰
Tennis Borussia Berlin
inprogress
۲۱:۳۰
Morocco
Botola Pro
CA Youssoufia Berrechid
۰
۰
Olympique de Safi
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
IFK Stocksund
۰
۰
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۲۰:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Inter de Nouakchott
۱
۰
ACS Ksar
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Bet North
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۱
Hapoel Beit She'an FC
Finished
۱۵:۱۵
France
National 2, Group C
FC Bastia-Borgo
۰
۳
FC Chambly Thelle
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
SC Freital
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
5. Liga
Luhacovice
۲
۱
Brumov
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Pohronie
۲
۱
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۲
۰
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Viimsi JK (W)
۱
۲
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۰
۵
Flora Tallinn (W)
Finished
۲۰:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۰
۰
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
U19 Championship
Leones U19
۲
۱
CD Ciclos U19
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Youth League
Legia Warsaw U19
۲
۱
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
Thai League 2
Suphanburi FC
۱
۰
Customs United FC
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
1. Division
Ararat Armenia II
۴
۰
Pyunik II
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Premier League Women
Al-Majd (W)
۰
۲
Al Tayaran (W)
Finished
۱۴:۳۰
Talaea El Geish (W)
۰
۹
Zed FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Bank Ahli (W)
۰
۳
Future FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Pyramids FC (W)
۲
۱
Al Maadi (W)
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
League Women
CVR Blida (W)
۵
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۳:۰۰
Oran Centre (W)
۴
۰
ASJ Canastel (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۲:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۲
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Yaracuyanos FC
-
-
Atletico El Vigia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود